fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Tajemnica pływającego dzika na jeziorze rozwiązana

reklama
Wyślij przez
0

Jak się okazało, nasi czytelnicy dobrze znają się z tym dzikiem.

W poniedziałek (09.11) pisaliśmy o tajemniczym zdjęciu dzika, pływającego na niezidentyfikowanym obiekcie po tafli jeziora. Zdjęcia wzbudziły spore zainteresowanie. Powstał też niemały konflikt w sieci o genezę pochodzenia tego zdjęcia, jak i prawdziwość samego dzika. Więcej można przeczytać tutaj: Dzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie.

Po opublikowaniu naszego artykułu, szybko dotarliśmy do szczegółów odnośnie tej sytuacji. Dzik ma być sztuczny, a po jeziorze miał pływać około 3 lat, przymocowany łańcuchami do dużej platformy, na obciążeniach, które sięgały dna jeziora.

reklama

Niestety, jak informuje nasz czytelnik, jego duża platforma się zepsuła i teraz pływa na takiej małej podstawie, widocznej na opublikowanych przez nas zdjęciach. Miejscowość to Wieprz, położona w gminie Zalewo, około 80 km od Olsztyna.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze