27 C
Olsztyn
piątek, 12 sierpnia, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie

WiadomościDzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie

Opublikowane zdjęcia podzielił internautów. Niektórzy uważają, że dzik jest sztuczny.

reklama

Kilkuletni problem dzików w Olsztynie przerodził się w pewną fascynację tymi zwierzętami wśród mieszkańców. Są one dokarmiane, powstają o nich piosenki czy murale naścienne: Najpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem OlsztynaZnaleźli się pierwsi obrońcy dzików w Olsztynie. Są przeciwko uśmiercaniu zwierzątOlsztyńskie dziki uwielbiane w całym kraju. Nasze filmy mają już 5 milionów wyświetleńPowstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikach.

W poniedziałek rano, w lokalnych mediach społecznościowych, pojawiło się zdjęcie dzika, przeprawiającego się przez jezioro na niezidentyfikowanym obiekcie. Fotografia szybko zaczęła robić furorę. Komentujący szybko ustalili, że jezioro, nad którym zrobiono zdjęcie to Jeziorak, położony na Pojezierzu Iławskim.

25-letni kierujący BMW trafił do szpitala
124180501 4281775381849054 4848342756934240045 n
Autor zdjęcia: Dziki w Olsztynie / Facebook
reklama

Odbiorców podzieliła jednak kwestia samego dzika. Niektórzy twierdzą, że jest on sztuczny. Wątpliwości rodzi również kwestia daty sfotografowanego wydarzenia. Pojawiają się komentarze, że zdjęcie jest stare, sprzed około roku. Na ten moment nie wiadomo kto jest autorem zdjęcia i kiedy dokładnie zostało ono wykonane.

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×