fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 4 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Dzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie

Wiadomości Dzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie

Opublikowane zdjęcia podzielił internautów. Niektórzy uważają, że dzik jest sztuczny.

Kilkuletni problem dzików w Olsztynie przerodził się w pewną fascynację tymi zwierzętami wśród mieszkańców. Są one dokarmiane, powstają o nich piosenki czy murale naścienne: Najpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem OlsztynaZnaleźli się pierwsi obrońcy dzików w Olsztynie. Są przeciwko uśmiercaniu zwierzątOlsztyńskie dziki uwielbiane w całym kraju. Nasze filmy mają już 5 milionów wyświetleńPowstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikach.

W poniedziałek rano, w lokalnych mediach społecznościowych, pojawiło się zdjęcie dzika, przeprawiającego się przez jezioro na niezidentyfikowanym obiekcie. Fotografia szybko zaczęła robić furorę. Komentujący szybko ustalili, że jezioro, nad którym zrobiono zdjęcie to Jeziorak, położony na Pojezierzu Iławskim.

124180501 4281775381849054 4848342756934240045 n
Autor zdjęcia: Dziki w Olsztynie / Facebook

Odbiorców podzieliła jednak kwestia samego dzika. Niektórzy twierdzą, że jest on sztuczny. Wątpliwości rodzi również kwestia daty sfotografowanego wydarzenia. Pojawiają się komentarze, że zdjęcie jest stare, sprzed około roku. Na ten moment nie wiadomo kto jest autorem zdjęcia i kiedy dokładnie zostało ono wykonane.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

11
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x