fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Dzik pływał po jeziorze na niezidentyfikowanym obiekcie

reklama

Opublikowane zdjęcia podzielił internautów. Niektórzy uważają, że dzik jest sztuczny.

Kilkuletni problem dzików w Olsztynie przerodził się w pewną fascynację tymi zwierzętami wśród mieszkańców. Są one dokarmiane, powstają o nich piosenki czy murale naścienne: Najpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem OlsztynaZnaleźli się pierwsi obrońcy dzików w Olsztynie. Są przeciwko uśmiercaniu zwierzątOlsztyńskie dziki uwielbiane w całym kraju. Nasze filmy mają już 5 milionów wyświetleńPowstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikach.

W poniedziałek rano, w lokalnych mediach społecznościowych, pojawiło się zdjęcie dzika, przeprawiającego się przez jezioro na niezidentyfikowanym obiekcie. Fotografia szybko zaczęła robić furorę. Komentujący szybko ustalili, że jezioro, nad którym zrobiono zdjęcie to Jeziorak, położony na Pojezierzu Iławskim.

reklama

124180501 4281775381849054 4848342756934240045 n
Autor zdjęcia: Dziki w Olsztynie / Facebook

Odbiorców podzieliła jednak kwestia samego dzika. Niektórzy twierdzą, że jest on sztuczny. Wątpliwości rodzi również kwestia daty sfotografowanego wydarzenia. Pojawiają się komentarze, że zdjęcie jest stare, sprzed około roku. Na ten moment nie wiadomo kto jest autorem zdjęcia i kiedy dokładnie zostało ono wykonane.

reklama
reklama

Polecane

11 KOMENTARZY

11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama