fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kolizja z tramwajem w Olsztynie. Kierowca był poszukiwany

Wiadomości Kolizja z tramwajem w Olsztynie. Kierowca był poszukiwany

W trakcie czynności okazało się, że 48-letni kierujący hyundaiem był poszukiwany do uiszczenia zaległej grzywny, a ponadto wsiadł za kierownicę auta pomimo cofniętych uprawnień. Ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

W środę (04.11.2020) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na al. Sikorskiego w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynikało, że kierujący pojazdem marki Hyundai Santa Fe wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w jadący tramwaj. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Pasażerowie tramwaju przesiedli się do zastępczego środka komunikacji publicznej. Z relacji świadków wynikało, że kierujący hyundaiem odjechał z miejsca kolizji przed przyjazdem służb.

Kolizja z tramwajem w Olsztynie. Kierowca był poszukiwany
Autor zdjęcia: Suszenie w Olsztynie / Facebook

Mężczyzna po chwili wrócił na miejsce kolizji. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 48-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie za niepłaconą grzywnę. Ponadto mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę auta, ponieważ ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowca i motorniczy w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

48-latek uregulował zasądzoną grzywnę. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem mimo cofniętych uprawnień.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x