fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej. fotorelacja

reklama
Wyślij przez
0

O godzinie 12:00 we wtorek (03.11) pod Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie rozpoczęła się manifestacja reprezentantów gastronomii. Niedawno zamknięto wszystkie lokale.

Od tygodnia Olsztyn zalewa fala protestów i manifestacji związanych z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Pisaliśmy o nich tutaj:

Na wtorek, 3 listopada, zapowiedziano protest branży gastronomicznej. Wszystko przez decyzje rządu, który m.in. zakazał stacjonarnego funkcjonowania lokali z jedzeniem. Zamawiać można wyłącznie na wynos. „#GASTROPROTEST” ma być sprzeciwem dla decyzji rządu, które uderzają bezpośrednio w branżę gastronomiczną.

reklama

Wśród żądań protestujących znalazły się takie postulaty jak: tarcza antykryzysowa dla gastronomii czy zwolnienie z ZUS na 6 miesięcy.

W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej

W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej. Tłumy pod urzędem W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej. Tłumy pod urzędem W Olsztynie trwa protest branży gastronomicznej. Tłumy pod urzędem


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze