fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 25 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Warte uwagi Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną.

Protesty i manifestacje związane z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji nasilają się w całym kraju. W Olsztynie odbyło się już kilka marszów i protestów. Pisaliśmy o nich tutaj:

Okręgowa Izba Radców Prawnych przesłała nam następujący komunikat z tym związany:

„W związku z trudną i dynamiczną sytuacją w kraju oraz nasilającymi się protestami społecznymi Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie oferuje osobom zatrzymanym podczas protestów nieodpłatną pomoc prawną.

Dane kontaktowe radców prawnych świadczących pomoc prawną na rzecz zatrzymanych dostępne są na stronie internetowej Izby (www.oirp.olsztyn.pl) oraz Facebooku”

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 5

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x