fbpx
6 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

reklama

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną.

Protesty i manifestacje związane z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji nasilają się w całym kraju. W Olsztynie odbyło się już kilka marszów i protestów. Pisaliśmy o nich tutaj:

Okręgowa Izba Radców Prawnych przesłała nam następujący komunikat z tym związany:

reklama

„W związku z trudną i dynamiczną sytuacją w kraju oraz nasilającymi się protestami społecznymi Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie oferuje osobom zatrzymanym podczas protestów nieodpłatną pomoc prawną.

Dane kontaktowe radców prawnych świadczących pomoc prawną na rzecz zatrzymanych dostępne są na stronie internetowej Izby (www.oirp.olsztyn.pl) oraz Facebooku”

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze