fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Zamawiał kebaba. Został zatrzymany przez policję. Trafi do aresztu na rok

Wiadomości Zamawiał kebaba. Został zatrzymany przez policję. Trafi do aresztu na rok

Mężczyzna poszukiwany dwoma listami gończymi został zatrzymany w barze z jedzeniem, gdzie zamawiał kebaba.

Policjant z Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie zauważył w Piszu mężczyznę bardzo podobnego do poszukiwanego 26-letniego mieszkańca gminy. Młody człowiek stał w kolejce do baru po jedzenie.

Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że to właśnie ten 26-latek, którego policjanci poszukują od początku roku na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Piszu. Mieszkaniec gminy Ruciane – Nida dopuścił się popełnienia przestępstwa spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych.

26-latek nie krył swojego zaskoczenia, kiedy został zatrzymany przez policjanta i to w takich okolicznościach. Teraz najbliższy rok mężczyzna ten spędzi w areszcie.

Źródło: KPP Pisz

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x