fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Napadł na sklep z długim nożem. Właściciel wziął butelkę z piwem i stanął w obronie kasjerki

reklama

Wszystko nagrała kamera.

W poniedziałek (19.10) w Ostródzie, doszło do napadu na sklep monopolowy. Mężczyzna uzbrojony w długi nóż, wszedł do sklepu, skierował się prosto do kasjerki, wyjął broń i zaczął jej grozić. Kobieta posłusznie wyjmowała pieniądze z kasy, gdy z zaplecza wyszedł właściciel sklepu, który gdy zobaczył cały incydent, bez wahania złapał za butelkę i kazał napastnikowi opuścić sklep.

reklama

Ewidentnie przestraszony mężczyzna zaczął udawać się do wyjścia, wtedy właściciel sklepu ruszył za nim, złapał go, powalił i obezwładnił. Po 4 minutach na miejscu pojawiła się policja, która zabrała napastnika. Wzorowa postawa męstwa ze strony właściciela lokalu.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
devilek

Policja szybko przyjechała, co prawda byli zaskoczeni 🙂

FRED

Ej nieeee. Nooo szkoda piwa na patologię.
Upierdzielać ręce, jak za dawnych lata!

Piotr13915

Podziwiam właściciela bo ja to bym trochę go obił do czasu przyjazdu policji

balbi

To by Ci się nie opłaciło, cywile nie są od wymierzania sprawiedliwości,można w takiej sytuacji dostać zarzut.Prawo jest bezwzględne,wystarczy że go obezwładnił.

ja

i dresik ma rozbój 10lat posiedzi….. miał ziemie do kwiatów w czaszce…

DużyPiotr

Tak jest, trzeba nieść kres patologii!!