fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Rodzina szuka świadków ataku nożownika w dzielnicy Jaroty

Wiadomości Rodzina szuka świadków ataku nożownika w dzielnicy Jaroty

Rodzina ofiary nożownika prosi internautów o pomoc w znalezieniu sprawcy. Do ataku doszło w nocy z soboty na niedzielę na obrzeżach dzielnicy Jaroty w Olsztynie. Zaistnienie przestępstwa potwierdza olsztyńska policja.

Rodzina ofiary poinformowała w mediach społecznościowych, że w nocy z 17 na 18 października między godz. 1:00 a 2:00 na ul. Krasickiego w Olsztynie doszło do ataku nożownika. Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk potwierdził, że do takiego zdarzenia doszło. „Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo” – dodał.

Opinię publiczną o ataku nożownika poinformowała w mediach społecznościowych rodzina zaatakowanego.

„Ucierpiał Filip, lat 27. Brat, syn, ojciec, młody pełen życia człowiek. Przyjął wiele ciosów nożem. Leży w szpitalu, jego stan jest ciężki. Jesteśmy wszyscy zszokowani i zrozpaczeni” – napisała w mediach społecznościowych krewna zaatakowanego mężczyzny. Kobieta dodała, że rodzina przez wiele godzin bezskutecznie próbowała dodzwonić się do zaatakowanego nie wiedząc, że ten w poważnym stanie przebywał w szpitalu.

Sprawca ataku nie został zatrzymany, ani ustalony. Rodzina zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc. „Może ktoś przejeżdżał wieczorem samochodem, autobusem lub szedł tamtędy pieszo? Może ktoś ma prywatny monitoring w samochodzie, lub dostęp do monitoringu w okolicy, parking, przedszkole itp. Może przejeżdżał ktoś taryfą i coś zauważył? Może ktoś coś widział, słyszał!? Pomóżmy policji złapać mordercę, bo inaczej nie można nazwać człowieka, który wbija komuś nóż w plecy!” – napisała krewna zaatakowanego mężczyzny.

„Jesteśmy to winni Filipowi i nam samym, by czuć się bezpiecznie w naszym mieście” – dodała autorka internetowego apelu o pomoc.

Rodzina do apelu o pomoc w ustaleniu nożownika dołączyła zdjęcia okolicy, w której doszło do zdarzenia. Jest to ul. Krasickiego w dzielnicy Jaroty.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x