fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Artykuł sponsorowany Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami...

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii.

Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od teraz, na terenie lokali, możecie skorzystać z miejsc wypoczynkowych. Wygodne kanapy, do tego koc, alkohol w barze i muzyka. To wszystko w samym centrum Olsztyna – na starówce.

Kładziesz się na wygodnej kanapie, obsługa przynosi Ci koc i poduszkę. Możesz zabrać ze sobą przekąski i wraz ze znajomymi rozkoszować się chwilami relaksu w klubie oraz pubie.

Szisze w Hookah, czy może kawiarnia, karaoke i alkohol w V.S 20? W obu z tych lokali będziesz mógł teraz wypocząć sobie po ciężkim dniu pracy, zrelaksować się przy dźwiękach muzyki i w dobrym towarzystwie. Odwiedź V.S 20 przy ul. Lelewela 4A lub Hookah Club na ul. Hugona Kołłątaja 1.

Miejsca wypoczynkowe może zarezerwować sobie w godzinach od 21 do 6 rano. Rezerwacje są w piątek i sobotę, a liczba miejsc jest mocno ograniczona! W trakcie całej imprezy, czas umila DJ zapewniający świetne wrażenia zza konsolety.

Warto wspomnieć, że w okresie pandemii, wiele biznesów poszerza swoje kompetencje lub całkowicie się przebranżawia w związku z utrudnieniami w prowadzeniu działalności. Podobnie zrobiła elbląska siłownia, która przekształciła się w… klub wykonujący działalność leczniczą. Wszystko to przez ostatnie rozporządzenia, wedle których zamknięto siłownie i kluby fitness.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 9
Nie lubię 7

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x