fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

reklama

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii.

Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od teraz, na terenie lokali, możecie skorzystać z miejsc wypoczynkowych. Wygodne kanapy, do tego koc, alkohol w barze i muzyka. To wszystko w samym centrum Olsztyna – na starówce.

Kładziesz się na wygodnej kanapie, obsługa przynosi Ci koc i poduszkę. Możesz zabrać ze sobą przekąski i wraz ze znajomymi rozkoszować się chwilami relaksu w klubie oraz pubie.

reklama

Szisze w Hookah, czy może kawiarnia, karaoke i alkohol w V.S 20? W obu z tych lokali będziesz mógł teraz wypocząć sobie po ciężkim dniu pracy, zrelaksować się przy dźwiękach muzyki i w dobrym towarzystwie. Odwiedź V.S 20 przy ul. Lelewela 4A lub Hookah Club na ul. Hugona Kołłątaja 1.

Miejsca wypoczynkowe może zarezerwować sobie w godzinach od 21 do 6 rano. Rezerwacje są w piątek i sobotę, a liczba miejsc jest mocno ograniczona! W trakcie całej imprezy, czas umila DJ zapewniający świetne wrażenia zza konsolety.

Warto wspomnieć, że w okresie pandemii, wiele biznesów poszerza swoje kompetencje lub całkowicie się przebranżawia w związku z utrudnieniami w prowadzeniu działalności. Podobnie zrobiła elbląska siłownia, która przekształciła się w… klub wykonujący działalność leczniczą. Wszystko to przez ostatnie rozporządzenia, wedle których zamknięto siłownie i kluby fitness.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis

Czyli można się nawalić i zezgonować elegancko przy tym obrzygując koc.

Pademia

I dlatego to się u nas nigdy nie skonczy

Ja

No ale tu jest PL i rządzący nic nie potrafią – nawet egzekwować prawa. Stąd ich nazwa, mówiąca czego nie potrafią na co robią skok.

Kasia

Zamknac tych kretynów i buraków właścicieli i po sprawie

gaga

Słuchać się zakompleksionych, słabych, nienawistnych wieśniar kogo trzeba zamknąć to będzie po sprawie bardzo szybko

fde

Durnie obchodzący rozporządzenia szykują zagładę dla ludzkości…. W niemczech od razu zostali by zamknięci a własciciel nie wypłaciłby sie do końca życia.

Pl

Wyp… do niemiec folksdojczu.

Ryś

ty to już teraz zdechnij i będzie spokój 😀