fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 23 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ukradł auto i rozbił się nim na drzewie

Wiadomości Ukradł auto i rozbił się nim na drzewie

Mężczyzna, wykorzystując fakt pozostawienia w stacyjce kluczyków przez właściciela, zabrał auto i odjechał. Następnie swoją wycieczkę zakończył w przydrożnym rowie i porzucił uszkodzone auto.

W sobotnie popołudnie (3.10.2020r.) oficer dyżurny węgorzewskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Jakunówka. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali rozbite i porzucone daewoo. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i zakończył podróż w rowie. Mundurowi ustalili właściciela pojazdu i poinformowali go o zdarzeniu. Jak się okazało pokrzywdzony nie wiedział, że jego pojazd został skradziony. Jak oświadczył funkcjonariuszom tego dnia spożywał alkohol z przypadkowym znajomym, a następnie poszedł spać. Pamiętał tylko, że przywiózł go spod sklepu, a pojazd zostawił w stodole z kluczykami w stacyjce.

Kryminalni prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie zebranych informacji oraz przeprowadzonej analizy materiałów wytypowali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Węgorzewa. Mężczyzna usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu, a następnie porzucenia go w stanie uszkodzonym. Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak tłumaczył mundurowym, chciał odwiedzić dziadka w sąsiednim powiecie i skorzystał z okazji, iż kluczyki były w stacyjce.

Mieszkaniec Węgorzewo stanie wkrótce przed sądem. Za krótkotrwałe użycie pojazdu i jego uszkodzenie, grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Źródło: KPP Węgorzewo

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: