fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kolejna ulica w Olsztynie zostanie przemianowana? Jest pomysł radnych

Wiadomości Kolejna ulica w Olsztynie zostanie przemianowana? Jest pomysł radnych

Od miesięcy trwają rozmowy nad zmianą nazwy ul. Obiegowej w Olsztynie. Teraz, radni KO, wysunęli swoją propozycję ulicy do przemianowania.

O planowanych zmianach nazwy ul. Obiegowej na ul. Bitwy Warszawskiej pisaliśmy tutaj: Przemianują ulicę Obiegową w Olsztynie? Już po rozmowach w ratuszuPrzemianują ulicę Obiegową w Olsztynie na „Bitwy Warszawskiej 1920”?.

Ostatecznie, podczas zebrania rady miasta w tej sprawie, nie udało się jednogłośnie przegłosować zmiany. 3 radnych było za, a 3 przeciw. Prezydent Piotr Grzymowicz zapowiedział dalsze działania w tej sprawie i prawdopodobnie temat ul. Obiegowej powróci podczas następnej sesji rady miasta.

Radni z Koalicji Obywatelskiej mają zapatrują się na zmianę nazwy innej ulicy – Artyleryjskiej. Ich propozycja to „ul. Tadeusza Mazowieckiego”. Z propozycją zapoznany został prezydent miasta, który nie widzi przeszkód, by taką zmianę zrealizować. Istotnym argumentem za wprowadzeniem zmiany nazw ulic, ma być brak kosztów przeprowadzenia ich, gdyż nie przynależą do nich żadne zabudowania.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
Lubię to 1
Nie lubię 12

3 KOMENTARZE

  1. Chcą zmieniać niech zmieniają, a co tam. Tyle, że pod jednym, podstawowym warunkiem.
    Niech wyłożą własną kasę i zapłacą koszty. No bo nie sztuka rządzić cudzym i to rozrzutnie.
    Ulica NIE musi zmieniać nazwy!!!!! Naprawdę! A skoro uważają, że chcą…..to niech zapłacą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: