fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Nielegalny połów z narkotykami

reklama

Dzielnicowi zatrzymali trzech mężczyzn nielegalnie łowiących ryby. Ponadto jeden z mężczyzn posiadał przy sobie woreczek z marihuaną, a w pojeździe którym przyjechali, mundurowi ujawnili marihuanę i amfetaminę oraz wagę elektroniczną. Teraz mężczyźni za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed sądem.

W niedzielę (11.10.2020r.) oficer dyżurny węgorzewskiej komendy został poinformowany, że grupa mężczyzn kłusuje na jeziorze Surwile. Na miejscu dzielnicowi potwierdzili zgłoszenie. Zauważyli oni trzech mężczyzn idących od strony jeziora, którzy nieśli ze sobą worki. W workach był ponton, 10 sztuk sieci rybackich typu wonton i drgawice oraz ponad 5 kilogramów ryb. Ponadto w trakcie wykonywanych czynności przy jednym z mężczyzn mundurowi ujawnili pudełeczko z suszem roślinnym, a w pojeździe którym przyjechali woreczek z suszem roślinnym oraz białym proszkiem i wagę elektroniczną.

Wstępne badanie policyjnym testerem wykazało, że mężczyźni posiadali około 35 gram amfetaminę i 20 gram marihuany. 26-latek oraz dwóch 37-latków zostało zatrzymanych. Mieszkańcy powiatu kętrzyńskiego będą tłumaczyć się przed sądem. Za nielegalny połów ryb grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, zaś za posiadanie środków odurzających do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Nielegalny połów z nielegalnymi substancjami
Autor zdjęcia: KWP

Źródło: KWP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Czytelnik

Dla złego piszecie o Węgorzewie skoro to kurier olsztyński? Kogo obchodzą te sensacje z województwa?