fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymano 19-latka, który brutalnie zabił psa

Wiadomości Zatrzymano 19-latka, który brutalnie zabił psa

Policjanci z Pasłęka zatrzymali 19-latka, który utopił w kanale półrocznego psa podobnego do owczarka niemieckiego. Żeby psu nie udało się wydostać z wody oprawca zawiązał go w dwóch workach – poinformowała policja.

Worek z nieżywym psem znaleziono w sobotę 10 października w okolicach pochylni Oleśnica pod Pasłękiem. Zwierzę było zawinięte w 2 worki związane sznurkiem.

Poszukiwania właściciela psa prowadziła policja i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku. Schronisko zaapelowało o pomoc do internautów i ci stanęli na wysokości zadania – wskazali, kto miał takiego psa.

„Sprawą zajęła się elbląska policjantka aspirant Iga Sozoniuk, która prowadzi postępowania związane ze znęcaniem się nad zwierzętami. Na podstawie zebranych informacji zatrzymano młodego mężczyznę, który posiadał takiego psa, jakiego znaleziono” – poinformowała policja w Elblągu.

Podczas przeszukania domu, w którym mieszkał 19-latek policjanci znaleźli m.in. dowody świadczące, że mężczyzna mógł dokonać tego przestępstwa oraz zdjęcie mężczyzny z żywym psem.

„W czwartek 19-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, co doprowadziło do śmierci zwierzęcia. Za taki czyn może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności” – poinformował kom. Krzysztof Nowacki z elbląskiej policji.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
Lubię to 1
Nie lubię 1
ŹródłoPAP

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: