23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Protest “antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów

WiadomościProtest "antycovidowców" w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na...

Zgromadziła się pokaźna liczba osób. Zgromadzeni protestowali przeciwko “manipulowaniu faktami na temat koronawirusa przez polski rząd”. To jedno z wielu, podobnych wydarzeń organizowanych w całej Polsce.

reklama

Organizatorami wydarzenia są członkowie grupy “Stop Covid Olsztyn”, o których pisaliśmy tutaj: Członkowie grupy „Stop Covid Olsztyn” rozdawali swoje ulotki klientom Galerii Warmińskiej.

Na zgromadzenie mimo obostrzeń wszyscy przyszli bez maseczek. Kilku policjantów zaczeło legitymować zgromadzonych. W pewnym momencie tłum osaczył ich i rzucił się do wykrzykiwania różnych haseł.

reklama

Poniżej można zobaczyć prowadzona relację na żywo z całego spotkania.

reklama

Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów Protest „antycovidowców” w Olsztynie. Setki osób bez maseczek. Tłum rzucił się na policjantów

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

26 KOMENTARZY

26 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pawel
26 października 2020 11:09

Artykuł szambo i same kłamstwo, nikt nie atakował policjantów. Pozwolę sobie skomentować tych zaprogramowanych osobników piszących że to “debile” przyszli walczyć o wolność. Kto z z tych nie debili dowiedział się ile osób było zarażonych rok czy dwa lata temu na grypę i choroby grypopodobne ? Kto w was dowiedział się ile osób zmarło rok temu a ile w tym roku ? Kto z was zastanowił się choć przez chwilę dlaczego do testów idą ludzie w maskach a nie bez masek ? Przecież maski chronią od wirusów nie debili ! Dlaczego rząd niszczy gospodarkę do takiego stopnia że jej odbudowanie nie będzie… Czytaj więcej »

Mariusz
21 lutego 2021 13:26

COŚ NIE WIDAĆ TEGO “TŁUMU RZUCAJĄCEGO SIĘ NA POLICJANTÓW”.
To raczej bandycja czepia się ludzi. OPP – Oddziały Przestępców Policyjnych włażą w tłum i bezprawnie, nielegalnie ich legitymują.

Polecane