-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Członkowie grupy „Stop Covid Olsztyn” rozdawali swoje ulotki klientom Galerii Warmińskiej

OlsztynCzłonkowie grupy "Stop Covid Olsztyn" rozdawali swoje ulotki klientom Galerii Warmińskiej

Członkowie grupy „Stop Covid Olsztyn” rozdawali swoje ulotki klientom galerii. Zarząd galerii handlowej wydał oświadczenie, w którym wyraża swoją dezaprobatę.

reklama

Pisaliśmy dla was o nowej inicjatywie w Olsztynie, „Stop Covid Olsztyn – Warmia i Mazury”. Ich przedstawiciele chodzili po mieście rozdając ludziom ulotki, które namawiają do m.in. nie noszenia maseczek. Jak się okazuje, byli oni także i w Galerii Warmińskiej, co spotkało się z oficjalną dezaprobatą władz obiektu.

Jak podkreśla zarząd Galerii Warmińskiej, ich zdaniem działania i ideologia grupy jest niebezpieczna i ryzykowna. Dyrekcja obiektu zaznacza, że całe przedsięwzięcie z rozdawaniem ulotek odbyło się poza wiedzą i zgodą zarządu.

reklama

Pełna treść oświadczenia:

W związku z informacjami medialnymi o działaniach grupy antycovidowej na terenie Galerii Warmińskiej Dyrekcja tego Centrum oświadcza, że aktywność ta odbywały się bez naszej wiedzy i zgody. Zarząd i Dyrekcja Galerii Warmińskiej od początku pandemii podejmuje szereg działań, które mają służyć ochronie zdrowia naszych klientów. Wyrażamy głęboką dezaprobatę z powodu działań aktywistów szerzących w naszej opinii niebezpieczne i ryzykowne działania.
Dyrekcja Galerii Warmińskiej dziękuje wszystkim klientom stosującym się do zaleceń służb sanitarnych. Ze swojej strony zapewniamy, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wewnętrzniewolna31
3 grudnia 2020 21:10

Dyrekcja Galerii Warmińskiej dziękuje wszystkim klientom stosującym się do zaleceń służb sanitarnych. Ze swojej strony zapewniamy, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.Niniejszym odcinamy się od tych podludzi, którzy i tak zostaną przymusowo zaszczepieni lub zabici ku satysfakcji naszej i naszych konsumentów. Kupujcie od nas obniżający odporność korporacyjny syf, a na ten anytcovidiański patogen nie zwracajcie uwagi!

J
11 września 2020 20:37

Maska na twarzy to nie jest jedyne hasło ludzi świadomych. Powiem więcej od wiedzy do zdjęcia maski a nie odwrotnie. Nie namawiamy ludzi do zdjęcia maski z twarzy. Namawiamy do tego żeby zgłębiali temat nie tylko z mediów publicznych. Kiedy ta wiedza będzie zgodna z prawdą ludzi do zdjecia masek nie będzie trzeba namawiać sami to zrobią

Popularne
Ogłoszenia
Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?
Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?