fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Członkowie grupy „Stop Covid Olsztyn” rozdawali swoje ulotki klientom Galerii Warmińskiej

Koronawirus Członkowie grupy "Stop Covid Olsztyn" rozdawali swoje ulotki klientom Galerii Warmińskiej

Członkowie grupy „Stop Covid Olsztyn” rozdawali swoje ulotki klientom galerii. Zarząd galerii handlowej wydał oświadczenie, w którym wyraża swoją dezaprobatę.

Pisaliśmy dla was o nowej inicjatywie w Olsztynie, „Stop Covid Olsztyn – Warmia i Mazury”. Ich przedstawiciele chodzili po mieście rozdając ludziom ulotki, które namawiają do m.in. nie noszenia maseczek. Jak się okazuje, byli oni także i w Galerii Warmińskiej, co spotkało się z oficjalną dezaprobatą władz obiektu.

Jak podkreśla zarząd Galerii Warmińskiej, ich zdaniem działania i ideologia grupy jest niebezpieczna i ryzykowna. Dyrekcja obiektu zaznacza, że całe przedsięwzięcie z rozdawaniem ulotek odbyło się poza wiedzą i zgodą zarządu.

Pełna treść oświadczenia:

W związku z informacjami medialnymi o działaniach grupy antycovidowej na terenie Galerii Warmińskiej Dyrekcja tego Centrum oświadcza, że aktywność ta odbywały się bez naszej wiedzy i zgody. Zarząd i Dyrekcja Galerii Warmińskiej od początku pandemii podejmuje szereg działań, które mają służyć ochronie zdrowia naszych klientów. Wyrażamy głęboką dezaprobatę z powodu działań aktywistów szerzących w naszej opinii niebezpieczne i ryzykowne działania.
Dyrekcja Galerii Warmińskiej dziękuje wszystkim klientom stosującym się do zaleceń służb sanitarnych. Ze swojej strony zapewniamy, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x