fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Fotopułapka w okolicznych lasach. Jakie zwierzęta uchwycono na nagraniach?

reklama

Jelenie, łosie i daniele. Fotopułapka potwierdza występowanie ich wszystkich w naszym regionie. Nadleśnictwa nie mogą narzekać na brak fauny.

Na terenie Nadleśnictwa Młynary, gdzie zamontowano kamerę, kończy się rykowisko jeleni trwa bukowisko łosi niebawem rozpocznie się bekowisko danieli. Rykowisko, bukowisko, bekowisko to nazwy okresów godowych ww. gatunków jeleniowatych bytujących w naszych lasach.

Fotopułapki to popularne leśne kamery, które rejestrują ruch i nagrywają okoliczne zwierzęta czy ludzi na terenie lasów. Niedawno pisaliśmy o nagraniu wilków w naszych lasach, za pomocą fotopułapki: Młody wilki próbował zjeść kamerę. Nagranie stało się hitem internetu.

reklama

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze