fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 27 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Koronawirus w Lidlu

Koronawirus Koronawirus w Lidlu

Kilku pracowników sklepu Lidl w jednym z miast naszego regionu zostało zakażonych koronawirusem. Przeprowadzono dezynfekcję obiektu.

Otrzymaliśmy informację od naszego czytelnika o wykryciu kilku zakażeń wśród pracowników w sklepie sieci „Lidl” w Bartoszycach. Jak pisze nasz czytelnik:

„Pełno zakażeń, a sklep funkcjonuje jak gdyby nigdy nic”

Skontaktowaliśmy się z zespołem prasowym sieci sklepów Lidl w celu potwierdzenia tej informacji:

„W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy poinformować, iż bezpieczeństwo pracowników i klientów jest dla nas najważniejsze. Od początku marca wprowadziliśmy wiele dodatkowych rozwiązań, aby je zapewnić. […] W Lidl Polska zatrudniamy ponad 23 tysiące pracowników, którzy pracują w ponad 700 sklepach, centrach dystrybucji, biurach ekspansji oraz centrali. Chcemy mieć pewność, że wszyscy pracownicy sklepów są w pełni zdrowia. Kiedy tylko pojawiła się informacja o możliwej infekcji jednego z pracowników sklepu w Bartoszycach, został niezwłocznie skierowany na badania. Również cała załoga sklepu została przebadana pod kątem obecności COVID-19, a pracownicy zostali skierowani na kwarantannę. Dla bezpieczeństwa dokonywania zakupów niezwłocznie przeprowadziliśmy dezynfekcję całego obiektu. Sklep do poniedziałku 12 października będzie funkcjonował w godzinach 6:00-20:00”

Jak ustaliliśmy, chodzi o nawet kilkoro pracowników. Sklep został zdezynfekowany i jak przekonuje zespół prasowy Lidla, zadbano o bezpieczeństwo pracowników.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: