16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

“Zatańczył” dla żony motocyklem na ślubie. Panna młoda dostała mandat, a kierowca ma stracić prawo jazdy

Wiadomości"Zatańczył" dla żony motocyklem na ślubie. Panna młoda dostała mandat, a kierowca...

Zawodowy kierowca motocyklowy postanowił uczcić swoje świeżo zawarte małżeństwo w nietypowy sposób. Choć zachwycił żonę i przechodniów, czekają go poważne konsekwencje.

reklama

Pan Wojtek Kozioł, pochodzący ze Szczytna, od ponad 15 lat wyczynowo jeździ na motocyklu, rywalizując na najwyższym szczeblu o tytuły. Niedawno wziął ślub, ze swoją wieloletnią partnerką Agnieszką. Oboje połączyła pasja do motocykli. Mają również razem córkę, Zuzię.

reklama

[poll id=”6″]

Jednym z wyróżniających się punktów całej uroczystości, miał być przejazd limuzyną w eskorcie motocykli. W trakcie przejazdu po ulicach Szczytna, padła propozycja by nieco “zaszaleć” na motocyklu. Pan Wojtek, który zawodowo robi to od ponad 15 lat, nie wahał się ani chwili, wsiadł na motor i “zatańczył” dla swojej małżonki, jeżdżąc wokół niej na jednym kole.

Choć popis zakończył się gromkimi brawami ze strony przechodniów i wielce przypadł do gustu żonie, to policja dopatrzyła się tam złamania przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna otrzymał zarzut spowodowania zagrożenia w ruch drogowym… dla swojej żony. Mimo tego, że cały występ trwał około dwóch minut, to policja zdeterminowana była do zatrzymania prawa jazdy Kozioła.

reklama

Mimo zapewnień młodej pary, że nie było to zaplanowanym punktem wesela i stało się spontanicznie, policja ma swoje “ale”. Pannie młodej postawiono zarzut zatamowania ruchu drogowego, a panu młodemu spowodowania zagrożenia. Kobieta otrzymała mandat w wysokości 300 zł, mężczyzna ostatecznie stanie przed sądem. Grozi mu utrata prawa jazdy oraz grzywna. Goście weselni, którzy znajdowali się na motocyklach, ale także na jezdni, również usłyszą zarzuty.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

24 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kasia
11 października 2020 15:35

A tak naprawdę, to najpierw przeczytaj co napisałeś anonimie, za nim opublikujesz swój tekst

Fun
10 października 2020 12:17

Fajny pokaz ale amatorskie podejście!!! Zawodowiec to o innych się martwic powinien zatroszczyc podczas pokazu, a nie o brawa dla siebie i dlatego nigdy nie powinien się znaleźć na środku niezabezpieczonego skrzyżowania z pieszymi. Coś zawsze mogło pójść nie tak, nawet inny pijany kierowca mając zielone przeleciał by przez skrzyzowanie, bo nie ogarnął by w tym dymie że laska na środku stoi w białej sukni i bylby wesele i pogrzeb w jednym. Amatorka, jak na dzikim zachodzie!!! Mam nadzieję, że zabiorą mu lejce…Dwie głupoty jednego dnia… ożenić się i jeszcze łazić/jeździć po drodze!!!

Polecane
Ogłoszenia