fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wyjeżdżał polonezem z KFC. Uderzył w tramwaj

Wiadomości Wyjeżdżał polonezem z KFC. Uderzył w tramwaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Nikomu na szczęście nic się nie stało, jednak nie obyło się bez chwilowego wstrzymania ruchu. 

Wczoraj (4.01) około godz. 20.50 osobowy polonez wyjeżdżał z parkingu koło KFC przy skrzyżowaniu Sikorskiego-Pstrowskiego. Kierowca osobówki nie zachował wystarczającej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu tramwajowi. W konsekwencji doszło do kolizji pojazdów.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, a kierujący samochodem osobowym został ukarany mandatem oraz punktami karnymi – informuje Krzysztof Bisior z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Kolizja spowodowała jednak chwilowy przestój w ruchu tramwajowym.

To już czwarte zdarzenie drogowe z udziałem olsztyńskiego Tramino. Dwie pierwsze niegroźne stłuczki miały miejsce jeszcze w tamtym roku, tuż po uruchomieniu ruchu tramwajowego w mieście – obie na skrzyżowaniu ul. Berlinga z al. Sikorskiego (czytaj TUTAJ).

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

22 KOMENTARZE

  1. poldka się wyklepie 😀 pan przyjechał z Ostródy lub powiatu ostródzkiego i przywalił. co zrobić? 😛 ale powiem szczerze.. mimo że jeździłem po wielu miastach Polski i Europy gdzie ruch aut łączy się lub krzyżuje z torami tramwajowymi to w Olsztynie mam problem. bo to durne PRZYZWYCZAJENIE. jakoś w chociażby Elblągu nie ma tylu dzwonów z tramwajami. A Olsztyniacy nie są nauczeni. najlepiej mają ci co teraz prawko robią. O ile sami instruktorzy wiedzą jak się poruszać teraz po tym mieście 😉

  2. Te tramwaje łatwo pomylić z autobusem co jest minusem, zwłaszcza wieczorem. Takich zdarzeń będzie duuuuużo więcej i zapewne pomysłodawcy mają tego świadomość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: