fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyniak w hitowym show Polsatu

Wiadomości Olsztyniak w hitowym show Polsatu

„Ninja Warrior Polska” to program, który gwarantuje emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka wieczna chwała, tytuł „Prawdziwego Wojownika Ninja” i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Wśród nich znalazł się również mieszkaniec Olsztyna – Andrzej Kuber.

„Ninja Warrior Polska” to emocjonujący program testujący sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą – legendarną już Górę Midoriyama. O nagrodę główną w 6. odcinku programu zawalczy Andrzej Kuber z Olsztyna.

Andrzej Kuber to żołnierz 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego, a także biegacz przeszkodowy. Sport jest jego największą pasją i z przyjemnością odbywa każdy trening OCR. W pierwszej edycji programu „Ninja Warrior Polska” doszedł do półfinału. Był zawiedziony swoim występem, ponieważ czuł, że finał był już w zasięgu ręki. Przez ostatni rok ciężko trenował, jego celem jest dostanie się do finału i zdobycie legendarnej góry Midoryama.

Występ Andrzeja w programie „Ninja Warrior Polska” będzie można obejrzeć we wtorek, 6 października, o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Olsztyniak w hitowym show Polsatu Olsztyniak w hitowym show Polsatu

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPolsat
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x