fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

7.3 C
Olsztyn
wtorek, 26 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Tramino stanęło na Jarotach


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Do przestoju doszło dziś (4.01) rano – skład zatrzymał się na pewien czas na al. Sikorskiego. 

Tramwajowych kłopotów ciąg dalszy. W poniedziałek około godz. 10 awaria trakcji zatrzymała na trasie jeden ze składów. Tramino utknęło na krótko w okolicach skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Wilczyńskiego. Miejskie służby już uporały się z awarią, ale trzeba liczyć się z możliwymi opóźnieniami w realizacji rozkładu jazdy.

Ten rok nie zaczął się szczęśliwie dla niedawno uruchomionych olsztyńskich tramwajów. Już w Nowy Rok doszło do pęknięcia jednej z szyn właśnie na al. Sikorskiego (TUTAJ). Mimo że do wieczora udało się naprawić usterkę, podobny problem pojawił się już następnego dnia na ul. Płoskiego (TUTAJ). W tym przypadku normalny ruch tramwajowy został przywrócony w niedzielę.

17 KOMENTARZE

  1. tramwaje , autobusy… masakra. A miało być tak pięknie, taka przyjazna komunikacja Piotra G… wyszło – jak zawsze. Rozumiem, że jest czas na testowanie całego systemu, który tym zarządza, ale czy te testy nie mogły być przeprowadzone wcześniej, a nie w największe mrozy??

  2. Niech poprawią te durne tablice tramwaju na głównym dworcu bo ludzie czekają na tramwaj kupę czasu a okazuje sie że na tablicy piszę że np 2 wyjeżdża za 3min a okazuje się że za 3 minuty on dopiero zjeżdża z miasta i zamiast dworzec na tablicy piszę że Kanta..

  3. ktoś zdziwiony?? zaskoczony?? zabrać autobusy to szybko potrafili, ale żeby najpierw, choćby przez pół roku, sprawdzić jak będą działały tramwaje, tory to nikt ne pomyślał. No najważniejsze że prezydent mógł w tv parę razy wystąpić i poopowiadać jaki to cudowny środek transportu zapewnił nam wszystkim, a wyszlo jak zawsze – marnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs