fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymany za włamanie, odpowie za narkotyki

Wiadomości Zatrzymany za włamanie, odpowie za narkotyki

36-latek wpadł w ręce ełckich policjantów po tym, jak wszedł na cudzą posesję i dostał się do środka stojącego tam samochodu. Podczas kontroli bagażu mężczyzny policjanci zabezpieczyli przy nim kilkanaście torebek, w których najprawdopodobniej znajdują się substancje odurzające.

Wczoraj oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał telefoniczną informację od zaniepokojonego mieszkańca miasta, który widział, jak nieznany mu mężczyzna przeskakuje przez ogrodzenie, wchodzi na czyjąś posesję i włamuje się do samochodu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i pod wskazanym adresem zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Po kilku minutach policjanci zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo.

Policjanci skontaktowali się z właścicielem samochodu, do którego wszedł 36-latek i ustalili, że z auta nic nie zginęło. Jednak podczas kontroli bagażu znaleźli w plecaku zatrzymanego mężczyzny 12 woreczków strunowych i papierowych zawiniątek z białym proszkiem, woreczek z suszem roślinnym i małą wagę elektroniczną.

36-latek został doprowadzony do ełckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Jeśli szczegółowe badania laboratoryjne potwierdzą wstępne wyniki, że są to narkotyki, mężczyzna odpowie za posiadanie substancji niedozwolonych. Jest to czyn zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: