fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Kolejny alarm bombowy w olsztyńskiej szkole

reklama

Trwa ewakuacja. Tym razem chodzi o szkołę z oddziałami integracyjnymi.

Chodzi o Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie, który mieści się przy ul. Wańkowicza 1. Na miejscu są strażacy i policjanci. Podobnie jak we wszystkich poprzednich przypadkach z ostatnich dni, na skrzynkę mailową wpłynęło zgłoszenie o podłożeniu ładunku biologicznego w szkole. Dyrekcja podjęła decyzję o ewakuacji personelu i uczniów, wezwano służby.

Kolejny alarm bombowy w szkole

reklama

W Olsztynie trwa seria fałszywych alarmów bombowych. Tylko wczoraj alarm dotyczył czterech miejsc, w tym trzech placówek edukacyjnych: Seria alarmów bombowych w Olsztynie.

Kolejny alarm bombowy w szkoleKolejny alarm bombowy w szkole Kolejny alarm bombowy w szkole Kolejny alarm bombowy w szkole

Póki co, wszystkie alarmy okazały się fałszywe. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Za wszczynanie fałszywych alarmów grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jon

w zeszłym tygodniu była akcja policji w SP 7, na alei Przyjaciół, być może z tego samego powodu, ale nie było żadnych informacji