fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Dopiero wprowadzono płatne parkowanie, a już parkomaty są nieczynne pod Media Markt

reklama
Wyślij przez
0

16 września informowaliśmy mieszkańców Olsztyna o wprowadzonych opłatach na parkingu przed OBI, Media Markt i Auchan.

Minęły równo dwa tygodnie i parkomaty są nieczynne.

Dopiero wprowadzono płatne parkowanie, a już parkomaty są nieczynne Dopiero wprowadzono płatne parkowanie, a już parkomaty są nieczynne

reklama

Przypomnijmy, że  za wprowadzeni opłat winni są kierowcy, którzy zamiast robić zakupy, parkowali tam na cały dzień. Przez pierwsze 120 minut można było stać bezpłatnie, gdyż ostatecznie jest to parking dla klientów, którzy przyjeżdżają na zakupy. Jednak jak się okazuje, do tej pory parkowali tam również kierowcy, którzy wcale na zakupy się nie wybierali.

Jednym z powodów częstego przepełnienia parkingu pod Auchanem, mogą być kierowcy, którzy zamiast korzystać z parkingu Galerii Warmińskiej, do której przyjeżdżają na zakupy, to parkują po sąsiedzku, przed Auchanem. W ten sposób mogli oni uniknąć opłaty za postój.

Zdjęcia archiwalne

Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!

 


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze