fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie

reklama

Drugi dzień z rzędu doszło do ewakuacji szkoły podstawowej w Olsztynie. Jest podejrzenie podłożenia ładunku biologicznego.

Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie

Chodzi o Szkołę Podstawową nr 9, przy ul. Zamenhofa 14. Analogicznie do wczorajszego przypadku z SP 10, na skrzynkę mailową szkoły trafiła informacja o podłożeniu bomby biologicznej.

reklama

Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie

Dyrekcja podjęła decyzję o ewakuacji uczniów i personelu. Na miejscu pojawiła się straż pożarna i policja. Budynek jest przeszukiwany.

Sytuacja jest rozwojowa.

Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie Kolejna ewakuacja podstawówki w OlsztynieKolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie
Kolejna ewakuacja podstawówki w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo

W sp 25 był alarm bombowy

dgd

A w szkole nr.25 podobno koronawirus.