fbpx
16 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie

reklama

Pojawiła się informacja o niebezpiecznej substancji podłożonej w budynku. Na miejscu pracowała policja oraz staż pożarna.

We wtorek (29.09) zarządzono ewakuację szkoły podstawowej nr 10 w Olsztynie przy ul. Niepodległości 18. Na skrzynkę mailową szkoły wysłano informację o podłożeniu bomby biologicznej w budynku placówki.

Dyrekcja zarządziła ewakuację i wezwała służby. Na miejscu pracowała policja ze strażą pożarną.

reklama

Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie Ewakuacja szkoły podstawowej w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze