fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: 3 dni ucztowania bez limitu na barze

reklama

„Hookah club” w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. „3 dni ucztowania” bez limitów.

Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w całej Polsce oferujący dwa piętra, dwa bary, karaoke, bilard, lotki i dwa parkiety taneczne. Klub mieści się w najbardziej atrakcyjnej części Olsztyna, na starym mieście przy ul. Kołłątaja 1.

Teraz w ofercie topowego klubu w mieście pojawia się trzydniowa uczta. Tak jak widać na plakacie, pierwszego dnia za 50 złotych lokal oferuje whisky Ballantines bez limitu, drugiego dnia za 30 zł Beer Fest i piwo bez limitu, a na zakończenie, za 40 złotych wódka bez limitu. To wszystko w ramach najnowszej oferty „3 dni ucztowania”.

reklama

Najpopularniejszy klub w Olsztynie

By być na bieżąco z wydarzeniami i promocjami organizowanymi przez Hoookah Club, wpadnij na ich Facebooka:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Klaudia

jestem za interesowana tą pracą