fbpx
16 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Lewandowski buduje restaurację ze wspólnikiem karanym m.in. za wyłudzanie kredytów i… posiadanie bomb

reklama

Mężczyzna z kryminalną przeszłością jednym z głównych udziałowców? Ma mieć kilka wyroków na koncie.

O nowoczesnej restauracji nad jeziorem w Giżycku, której jednym z udziałowców ma być Robert Lewandowski, pisaliśmy tutaj: Robert Lewandowski otworzy własną restaurację na Mazurach. Wydadzą fortunę na budowę.

Jak donosi portal „Puls Biznesu”, jednym z inwestorów ma być były kryminalista, Paweł P. który miał być karany za m.in. wyłudzanie kredytów czy posiadanie ładunków wybuchowych. Aktualnie zajmuje się biznesem restauracyjnym, jednak w przeszłości miał siedzieć w więzieniu przez nawet 2,5 roku za posiadanie broni oraz materiałów wybuchowych.

reklama

Ponadto „Puls Biznesu” pisze, że mężczyzna miał otrzymać wyrok 8 miesięcy więzienia w zawieszaniu w 2005 r. za groźby kierowane do uczestnika postępowania. Paweł P. swój ostatni wyrok, grzywny, miał usłyszeć na początku 2020 roku, w styczniu, za doprowadzenie do niebezpieczeństwa po tym, jak podwładny mu operator koparki uszkodził rurę z gazem, przez jego polecenie pracy poza terenem budowy.

Na ten moment żaden z udziałowców i inwestorów nie skomentował tych doniesień. Robert Lewandowski także milczy. Czy tak kontrowersyjny udziałowiec może zagrozić inwestycji w Giżycku?

Więcej:

Kredyt gotówkowy – czym jest i kto może go zaciągnąć?

Jak poradzić sobie z kredytem frankowym?

Chwilówka a kredyt gotówkowy – różnice i wymagania

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ccv

No i chuj