fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Lewandowski buduje restaurację ze wspólnikiem karanym m.in. za wyłudzanie kredytów i… posiadanie bomb

Wiadomości Lewandowski buduje restaurację ze wspólnikiem karanym m.in. za wyłudzanie kredytów i… posiadanie...

Mężczyzna z kryminalną przeszłością jednym z głównych udziałowców? Ma mieć kilka wyroków na koncie.

O nowoczesnej restauracji nad jeziorem w Giżycku, której jednym z udziałowców ma być Robert Lewandowski, pisaliśmy tutaj: Robert Lewandowski otworzy własną restaurację na Mazurach. Wydadzą fortunę na budowę.

Jak donosi portal „Puls Biznesu”, jednym z inwestorów ma być były kryminalista, Paweł P. który miał być karany za m.in. wyłudzanie kredytów czy posiadanie ładunków wybuchowych. Aktualnie zajmuje się biznesem restauracyjnym, jednak w przeszłości miał siedzieć w więzieniu przez nawet 2,5 roku za posiadanie broni oraz materiałów wybuchowych.

Ponadto „Puls Biznesu” pisze, że mężczyzna miał otrzymać wyrok 8 miesięcy więzienia w zawieszaniu w 2005 r. za groźby kierowane do uczestnika postępowania. Paweł P. swój ostatni wyrok, grzywny, miał usłyszeć na początku 2020 roku, w styczniu, za doprowadzenie do niebezpieczeństwa po tym, jak podwładny mu operator koparki uszkodził rurę z gazem, przez jego polecenie pracy poza terenem budowy.

Na ten moment żaden z udziałowców i inwestorów nie skomentował tych doniesień. Robert Lewandowski także milczy. Czy tak kontrowersyjny udziałowiec może zagrozić inwestycji w Giżycku?

Więcej: Jak poradzić sobie z kredytem frankowym?

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
Lubię to 6
Nie lubię 3

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: