fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

„Egzamin z koronawirusem”. Brało w nim udział 500 osób. Sanepid próbuje ustalić osoby zakażone

Koronawirus "Egzamin z koronawirusem". Brało w nim udział 500 osób. Sanepid próbuje ustalić...

Służby sanitarne próbują ustalić osoby z lekarskiego egzaminu końcowego w Ostródzie, które mogły mieć kontakt z osoba zakażona. Brało w nim udział 500 osób.

19 września, w hali Expo Mazury w Ostródzie, odbył się egzamin końcowy. Brały w nim udział osoby z całego kraju. Po egzaminie, organizatorzy otrzymali informacje, że jeden z uczestników był zakażony koronawirusem. Teraz trzeba ustalić kto musi zostać wysłany na izolację. – Sanepid ciągle dociera do kontaktów i nie ma jeszcze ostatecznej liczby osób wskazanych do kwarantanny – informuje Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody.

Z racji na fakt, że uczestnikami egzaminu były osoby z całej Polski, ustalenie potencjalnego zarażonego nie jest proste. Co więcej, część tych osób podróżowała na zaliczenie pociągami czy autokarami i spała w hotelach. Istnieje realna obawa o utworzenie się nowego ogniska zakażeń.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

1 KOMENTARZ

  1. Co za głupoty tego sanepidu…. Po pierwsze to chyba skoro był egzamin to musiała być lista uczestników tego egzaminu z danymi tych osób . Łatwo namierzyć. Po drugie jak w szkole w olsztynie był zakażony nauczyciel na radzie pedagogicznej to tylko niewielką część osób skierowano na kwarantannę choć wszyscy siedziedzą ściśnięci w jednym pomieszczeniu. Teraz uważają, że w pociągu wieksze zagrożenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: