fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wsiadając do autobusu MPK nie wiedział, że ten przejazd będzie go kosztował 6 miesięcy pozbawienia wolności

Wiadomości Wsiadając do autobusu MPK nie wiedział, że ten przejazd będzie go kosztował...

Osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości było dwóch mężczyzn w wieku 60 i 42 lat.

W ubiegły poniedziałek (21.09.2020) w ręce Policji wpadły dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary za dokonanie kradzieży i rozboju.

Policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie po godzinie 14:00 zostali wezwani jednego ze sklepów w rejonie dworca, w którym podejrzany mężczyzna mógł dokonać kradzieży. Mundurowi musieli to sprawdzić. Zanim jednak dojechali na miejsce, podejrzany zdążył wsiąść w autobus komunikacji miejskiej i odjechać w stronę centrum miasta. Na następnym przystanku, zamiast kontrolera, wysiadającego mężczyznę przywitali funkcjonariusze, którzy potwierdzili podejrzenia zgłaszającego, ponieważ po sprawdzeniu 60-latka w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on osobą poszukiwaną listem gończym przez olsztyński sąd do odbycia kary za 6 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie kradzieży.

Na trop kolejnego poszukiwanego, tym razem 42-latka policjanci wpadli podczas patrolowania ul. Pana Tadeusza w Olsztynie. Na widok policyjnego radiowozu, mężczyzna, który siedział w pobliżu jednej z klatek schodowych zaczął uciekać. Po kilkuset metrach został on jednak obezwładniony i zatrzymany. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że na mężczyźnie ciążą dwa nakazy doprowadzenia w tym jeden list gończy. 42-latek poszukiwany był do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie kradzieży rozbójniczej oraz za nieopłacenie grzywny w kwocie tysiąca złotych.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, z którego przewiezieni zostaną do zakładów karnych w których spędzą najbliższe miesiące.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: