fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Niepełnosprawny Marcin z Olsztyna potrzebuje pomocy: „Szczerze, nie mam nawet na chleb”

Wiadomości Niepełnosprawny Marcin z Olsztyna potrzebuje pomocy: "Szczerze, nie mam nawet na chleb"

Mężczyzna od lat choruje. Jest on osobą niezdolną do pracy. Mieszka i utrzymuje się sam, ale jego sytuacja się pogarsza.

„Jedynym moim środkiem dochodu jest zasiłek stały z MOPS-548 zł oraz dodatek celowy 130 zł. Od ok. 10 lat mieszkam sam i tu obecnie gdzie mieszkam od 5 lat wynajmuję pokoik za 500 zł. Po opłaceniu pokoju na życie zostaje mi 170 zł,a biorę leki, jestem pod opieką neurologa gdyż mam epilepsję, również wykryto u mnie tętniaka czy chłoniaka, którego Pani Doktor obserwuje” – czytamy w opisie zbiórki pana Marcina.

Mężczyzna – jak twierdzi – mimo swojej sytuacji zawsze starał radzić sobie samemu i nie prosić o pomoc innych, jednak podupadł na zdrowiu i chwyta się ostatniej deski ratunku – państwa pomocy. Jak czytamy w zbiórce, nie ma on nawet ubrań na zimę i nie ma za co ich kupić, gdyż z jego zasiłku czasami nie wystarcza mu na jedzenie:

„Bardzo proszę o pomoc ludzi o dobrych sercach już nie daje rady jestem z tym wszystkim sam, szczerze nawet nie mam na chleb i czasami po parę dni nie jadłem”

Link do zbiórki na pomoc dla pana Marcina: www.pomagam.pl/978ha734

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni w tygodniu!

Już nie musisz szukać idealnego miejsca na spędzenie wieczoru ze znajomymi. Wpadajcie na karaoke do "V.S 20" na olsztyńskiej "starówce". Karaoke, kawiarnia i pub w...

Przeczytaj także: