fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Ruszają bezpłatne marszobiegi nad Jeziorem Długim

reklama

Nadeszła jesień. Zrobiło się zimniej i szybciej się robi ciemno, ale to nie czas, by schować się w domu w oczekiwaniu na kolejne lato. Dlatego nad Jeziorem Długim rusza inicjatywa bezpłatnych marszobiegów. Organizatorem jest społecznościowa grupa Mamy-Biegamy. Ideą marszobiegów jest aktywizowanie kobiet i sprawienie, żeby wprowadziły do swojego życia więcej ruchu.

Ruszają bezpłatne marszobiegi nad Jeziorem Długim
Autor zdjęcia: Mamy biegamy

Marszobiegi narodziły się w Poznaniu, ale szybko okazało się, że zapotrzebowanie jest bardzo duże i działania rozprzestrzeniły się również na inne miasta w Polsce. I w ten sposób trafiły do Olsztyna. Tutaj organizacji podjęła się Iza Sałamacha, mama 8-letniego Franka i prawie 4-letniego Mateusza. „Nie jest ważne, czy już biegasz czy to będą Twoje pierwsze kroki. Zadbam o to, abyś czuła się komfortowo w grupie. Nie bój się, że nie dasz rady albo że jesteś za wolna. Nasze spotkania mają formułę marszobiegów, więc dostosujemy tempo do Waszych możliwości. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć grupę nietuzinkowych aktywnych osób” – zaprasza Iza Sałamacha.

reklama

Marszobiegi ruszają 1 października i będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 18.00. Miejsce zbiórki to Jezioro Długie przy mostku (od strony ul. Rybaki).
Spotkania mają charakter otwarty. Każdy może przyjść, nie tylko mamy i kobiety.
Więcej informacji na www.mamy-biegamy.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/735250277055050/.

Źródło: mamy biegamy

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: