fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zaginęła 16-letnia Basia

Wiadomości Zaginęła 16-letnia Basia

Policjanci z Dobrego Miasta prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Barbarą Michalską. Z uzyskanych informacji wynika, że nieletnia może przebywać w Ożarowie Mazowieckim. Nie wykluczony jest również jej pobyt w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Do chwili obecnej dziewczyna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 16-latki proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Na początku sierpnia (09.08.2020) do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście przyszła kobieta, która zgłosiła zaginięcie swojej 16-letniej córki – Barbary Michalskiej z Międzylesia. Z relacji rodziny wynika, że trzy dni wcześniej nastolatka opuściła swoje miejsce zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła. Zaginiona przez kilka dni utrzymywała kontakt telefoniczny z matką, po czym go zerwała. Z uzyskanych informacji można przypuszczać, że dziewczyna przebywa w Ożarowie Mazowieckim. Policjanci nie wykluczają jej pobytu również na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. 16-latka w przeszłości kilkukrotnie opuszczała swój dom rodzinny.

Barbara Michalska jest średniej budowy ciała, wzrost 160 cm, włosy długie ciemne, kolczyk w wardze. W chwili zaginięcia, 16-latka ubrana była w spodnie i bluzkę koloru szarego.

W imieniu rodziny zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania 16-latki. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 19 46 (osoba prowadząca poszukiwania), 47 73 119 31, mailowo: [email protected] lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: