fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Ozonowanie w Olsztynie. Skuteczna metoda na walkę z koronawirusem w pomieszczeniach

reklama
Wyślij przez
0

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę „Zakaz wstępu”.

Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń przed koronawirusem. Za pomocą ozonowania usuwają wirusy (w tym COVID-19), bakterie, pleśń, roztocza, insekty, gryzonie, alergeny oraz niepożądane zapachy.

W ostatnim czasie trwa seria zakażeń w placówkach edukacyjnych w naszym regionie. Nic dziwnego, że szkoły decydują się na skorzystanie z pomocy specjalistów do zwalczania koronawirusa.

reklama

Udało nam się porozmawiać z ekspertem z ekipy, która pojawiła się na miejscu ozonowania:

„Ozonowanie to bezpieczny i skuteczny proces dezynfekcji i oczyszczania bez wykorzystywania chemii. Nie jest to zwykła metoda do maskowania czy przykrywania bakterii, przykrych zapachów czy pleśni. Ozon całkowicie usuwa wspomniane związki. Ozonowania nie może się podjąć każdy, gdyż ozon sam w sobie jest substancją wysoko toksyczną i „zabieg” mogą przeprowadzać tylko wykwalifikowani specjaliści, z odpowiednimi certyfikatami i sprzętem. Po kilku godzinach od wykonania ozonowania, można już bezpiecznie użytkować pomieszczenie”

Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas

„Ozonowanie było głównie używane do odkażania wody w wodociągach i basenach, lecz od niedawna, metoda ta cieszy się niezwykłym powodzeniem zarówno w miejscach użyteczności publicznej – szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach i przedszkolach, czy w biurach i zakładach pracy. Domy, mieszkania, samochody – wszystko możesz zdezynfekować bez wykorzystywania zbędnej chemii” – kontynuował specjalista z „Ozonowanie+„. „Nie tylko skutecznie, ale i w pełni ekologiczne, gdyż ozon to po prostu aktywny tlen, który wykazuje niezwykłe właściwości wirusobójcze i bakteriobójcze”.

Wezwanie fachowców z „Ozonowanie+” do zabezpieczenia pomieszczeń w trakcie pandemii  wydaje się priorytetem dla ludzi, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny czy klientów. Postaw na wyspecjalizowanych zawodowców z nowoczesnym sprzętem i nieocenionym doświadczeniem w temacie ozonowania. Warto podkreślić, że „Ozonowanie+” działa nieprzerwanie w okresie pandemii, przez cały tydzień i całą dobę.

Odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się w celu przeprowadzenia ozonowania: www.ozonowanieplus.pl . Kontakt – Łukasz Porwoł, tel. 534 932 442

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkłach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczymi urządzeniami

Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas

Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas Jest skuteczna metoda na zwalczanie koronawirusa. Robią to u nas


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama