fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Koronawirus u nauczyciela

Koronawirus Cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Koronawirus u nauczyciela

Koronawirus rozprzestrzenia się po placówkach nauczania. W jednej ze szkół wszystkie zajęcia będą odbywały się zdalnie, w innej dwie klasy przechodzą na tryb hybrydowy.

Dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 33 przy ulicy Jeziołowicza w Olsztynie będą pracowały zdalnie. Taki stan rzeczy ma trwać przynajmniej dwa tygodnie.

Zespół Szkół w Lubawie całkowicie przechodzi na tryb zdalny nauczania. Wiąże się to z wykryciem koronawirusa u jednego z nauczycieli. Na ten moment, nauka zdalna ma obowiązywać do 18 września.

Warto wspomnieć, że to już 11 placówka w naszym województwie dotknięta wirusem COVID-19.

Przeczytaj także:

3 KOMENTARZE

  1. Dziwi mnie jedno, czemu te dwie klasy, które rzekomo zostały podjęte kwarantanną (już nie wspomnę że ich rodziny też są uziemione w domu) nie miały żadnych testów. Tylko zostały wsadzone do jednego wora , bo np. Ktoś kichnal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: