fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Wypadek z udziałem łosia

reklama

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Mrągowo-Kętrzyn. Kierujący osobowym bmw zderzył się z przebiegającym przez jezdnię łosiem. W wyniku tego zdarzenia 44-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Auto zostało poważenie uszkodzone natomiast zwierzę zginęło na miejscu.

Wczoraj (13.09.2020) około godziny 19:50 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał informacje o zaistniałym zdarzeniu drogowym z udziałem łosia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym bmw jechał od strony Mrągowa w kierunku Kętrzyna. W pewnym momencie z pobocza wprost pod nadjeżdżające auto wbiegł łoś. Siła uderzenia była tak silna, że auto zjechało do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia 44-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Auto zostało poważenie uszkodzone natomiast zwierzę zginęło na miejscu.

Policjanci apelują do kierujących, aby zachowali szczególną ostrożność w rejonach narażonych na wtargnięcie zwierząt na drogę. Zderzenie pojazdu z leśną zwierzyną bardzo często kończy się tragicznie, nie tylko dla zwierząt, ale i dla ludzi. Jeśli widzimy zwierzę przy drodze, należy zwolnić, a nawet zatrzymać się, włączyć światła awaryjne, aby ostrzec innych kierowców. Może nam to uratować życie, a na pewno uratuje życie biegnącego, nieświadomego zagrożenia, zwierzaka.

reklama

Wypadek z udziałem łosia

reklama
źródłoKPP Kętrzyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze