27 C
Olsztyn
piątek, 9 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uderzył swojego kolegę. Spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu

WiadomościUderzył swojego kolegę. Spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu

Sąd Rejonowy na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 37-latka. Mężczyzna w dniu 30 sierpnia br. na terenie jednego z miejskich parków, uderzył swojego kolegę, który upadając doznał poważnych obrażeń ciała wymagających specjalistycznego leczenia operacyjnego.

reklama

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia br. na terenie jednego z parków położonych na terenie miasta. 37-letni mieszkaniec Szczytna w wyniku zaistniałego nieporozumienia uderzył pięścią w twarz swojego kolegę. Cios był tak silny, że pokrzywdzony upadając na ziemie doznał rozległy obrażeń ciała wymagających specjalistycznego leczenia operacyjnego.

Zebrany przez szczycieńskich śledczych materiał dowodowy, pozwolił postawić 37-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mężczyzny. Jak ustalono był on już wcześniej karany.

reklama
Znany youtuber pobity na Jarotach gdy jadł pizze

Wczoraj (10.09.20r.) Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowaniu wobec 37-letniego mieszkańca Szczytna tymczasowego aresztu. Sprawca został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności, na czas nie krótszy od lat 3.

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Pacjenci pobili się w szpitalu. Jeden z nich doznał poważnych obrażeń
Pacjenci pobili się w szpitalu. Jeden z nich doznał poważnych obrażeń