25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Uderzył swojego kolegę. Spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu

WiadomościUderzył swojego kolegę. Spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu

Sąd Rejonowy na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 37-latka. Mężczyzna w dniu 30 sierpnia br. na terenie jednego z miejskich parków, uderzył swojego kolegę, który upadając doznał poważnych obrażeń ciała wymagających specjalistycznego leczenia operacyjnego.

reklama

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia br. na terenie jednego z parków położonych na terenie miasta. 37-letni mieszkaniec Szczytna w wyniku zaistniałego nieporozumienia uderzył pięścią w twarz swojego kolegę. Cios był tak silny, że pokrzywdzony upadając na ziemie doznał rozległy obrażeń ciała wymagających specjalistycznego leczenia operacyjnego.

Zebrany przez szczycieńskich śledczych materiał dowodowy, pozwolił postawić 37-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mężczyzny. Jak ustalono był on już wcześniej karany.

reklama

Wczoraj (10.09.20r.) Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowaniu wobec 37-letniego mieszkańca Szczytna tymczasowego aresztu. Sprawca został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności, na czas nie krótszy od lat 3.

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane