fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Radny chce nowych nazw dla przystanków PKP w Olsztynie

Wiadomości Radny chce nowych nazw dla przystanków PKP w Olsztynie

W swojej interpelacji sugeruje, że ukierunkowanie nazewnictwa na atrakcje turystyczne w danej okolicy, byłoby lepszym pomysłem.

Zamiast „Olsztyn-Szkoła” – „Olsztyn Plaża Miejska”, w miejsce „Olsztyn Zachodni” – „Olsztyn Zachodni – Stare Miasto”. To tylko część propozycji radnego Koalicji Obywatelskiej, Pawła Klonowskiego. Chce on skorzystać z okazji kończących się prac rewitalizacyjnych na trasie „Olsztyn-Gutkowo”, o czym pisaliśmy tutaj: Nowa linia Olsztyn-Gutkowo już funkcjonuje. Niestety, z opóźnieniami.

W związku z finalizacją prac, do końca roku mają się pojawić trzy nowe przystanki: Olsztyn-Szkoła, Olsztyn-Likusy i Olsztyn-Redykajny. Wydaje się, że radny wybrał odpowiedni moment do zasugerowania zmiany tych nazw, póki jeszcze przystanki nie powstały.

Paweł Klonowski już raz próbował doprowadzić do przemianowania przystanku „Olsztyn-Zachodni”, wraz z ze stowarzyszeniem „Wizja Lokalna”, bezskutecznie. Czy pomysł radnego ma szansę wypalić?

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x