20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Radny chce nowych nazw dla przystanków PKP w Olsztynie

WiadomościRadny chce nowych nazw dla przystanków PKP w Olsztynie

W swojej interpelacji sugeruje, że ukierunkowanie nazewnictwa na atrakcje turystyczne w danej okolicy, byłoby lepszym pomysłem.

reklama

Zamiast “Olsztyn-Szkoła” – “Olsztyn Plaża Miejska”, w miejsce “Olsztyn Zachodni” – “Olsztyn Zachodni – Stare Miasto”. To tylko część propozycji radnego Koalicji Obywatelskiej, Pawła Klonowskiego. Chce on skorzystać z okazji kończących się prac rewitalizacyjnych na trasie “Olsztyn-Gutkowo”, o czym pisaliśmy tutaj: Nowa linia Olsztyn-Gutkowo już funkcjonuje. Niestety, z opóźnieniami.

W związku z finalizacją prac, do końca roku mają się pojawić trzy nowe przystanki: Olsztyn-Szkoła, Olsztyn-Likusy i Olsztyn-Redykajny. Wydaje się, że radny wybrał odpowiedni moment do zasugerowania zmiany tych nazw, póki jeszcze przystanki nie powstały.

reklama

Paweł Klonowski już raz próbował doprowadzić do przemianowania przystanku “Olsztyn-Zachodni”, wraz z ze stowarzyszeniem “Wizja Lokalna”, bezskutecznie. Czy pomysł radnego ma szansę wypalić?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
I co
11 września 2020 06:35

To niech nazwie je Tak!!! Przystanek złodzieja tfuuuuuuuska złodziej a Balcerowicza i donosiciela parodi człowieka Bolka elektryka !!!!!

Anonimowo
11 września 2020 00:43

Niech ten bezradny radny zajmie się czymś pożytecznym, a nie bzdurami. Ale czego się spodziewać po radnym z KO.

Polecane
Ogłoszenia