fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 29 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

W Olsztynie zatrzymano Egipcjanina, który ma na koncie niezły szwindel

Wiadomości W Olsztynie zatrzymano Egipcjanina, który ma na koncie niezły szwindel

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymali obywatela Egiptu, poszukiwanego czerwoną notą Interpolu. 37-letni mężczyzna ścigany był za przestępstwa finansowe.

Funkcjonariusze Straży Granicznej 4 września w Olsztynie, w trakcie legitymowania Egipcjanina, potwierdzili, że jest on poszukiwany przez katarski wymiar sprawiedliwości.

37-latek był ścigany czerwoną notą Interpolu za wystawianie czeków bez pokrycia, na łączną kwotę 420 000 riali katarskich (równowartość 115 068 dolarów USD).

W związku z tym, że popełnił przestępstwa finansowe w Katarze, Sąd w Doha zarządził poszukiwania Egipcjanina, który najbliższe 8-miesięcy spędzi w więzieniu. Cudzoziemiec został zatrzymany i przekazany do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Na wniosek prokuratora Sąd Okręgowy w Olsztynie zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres siedmiu dni.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x