fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 9 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Koronawirus na Nagórkach?

Koronawirus Koronawirus na Nagórkach?

Na zdjęciach widać ratownika medycznego ubranego w skafander ochronny. Karetka odjechała z pacjentem na sygnale.

Koronawirus na Nagórkach

Dziś rano, przed blokiem na ul. Orłowicza pojawił się ambulans z ratownikami ubranymi w charakterystyczne kombinezony, które noszą w przypadkach pacjentów podejrzanych lub zakażonych koronawirusem. Takie interwencje miały już miejsce m.in. na Jarotach: Koronawirus na Jarotach? Karetka zabrała pacjenta.

Na ten moment nie wiadomo czy karetka przyjechała do osoby z podejrzeniem koronawirusa, zakażonej,  czy do „zwykłego” przypadku medycznego. Służby nie podają tak szczegółowych informacji. Ambulans spod bloku odjechał na sygnale.

Koronawirus na Nagórkach Koronawirus na Nagórkach

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x