fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

Artykuł sponsorowany Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie...

Jesienią tego roku przy ul. Jarockiej, na terenie dawnej bazy Skanska, rozpocznie się budowa Osiedla Ostoja. Na 5 hektarach, między Jarotami a Nagórkami, powstanie blisko 1000 mieszkań z dojazdem od alei Sikorskiego. Będzie to swoista enklawa mieszkalna otoczona zielenią powstającego parku miejskiego, w idealnej bliskości miejskiej infrastruktury. Z mieszkań na najwyższym 6. piętrze rozpościerać się będą widoki na całą okolicę. Przedsprzedaż I etapu inwestycji już trwa. W ofercie znalazło się 96 mieszkań, których ceny zaczynają się już od 5490 zł/m2. W ciągu kilkunastu dni prawie 20 z nich zostało już zarezerwowanych!

Osiedla Ostoja to zatopione w zieleni osiedle sześciopiętrowych budynków mieszkalnych  o prostej i funkcjonalnej architekturze. Inwestycja powstanie na terenie zajmowanym kiedyś przez spółki komunalne PUDiZ i Skanska. Na koszt Dewelopera powstanie nowy układ komunikacyjny, który połączy osiedle z aleją Sikorskiego poprzez dwa istniejące już skrzyżowania świetlne – przy salonie Hondy, jak i przy markecie Auchan.

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Inwestycję zrealizuje pod marką PM Development doświadczony deweloper z Mławy Marek Powązka. W portfolio inwestora znajdują się zarówno pojedyncze budynki mieszkalne, osiedle jednorodzinne, jak i wielobudynkowe osiedla wielorodzinne z drogami wewnętrznymi i placami zabaw, realizowane na terenie województw warmińsko-mazurskiego (np. Osiedle Gruszowe Sady Olsztyn, Osiedle Sadowa Elbląg) i mazowieckiego (m.in. Osiedle Tęczowe i Central Park Ciechanów, Apartamenty Szembeka Warszawa, Osiedle Nowy Manhattan Płock).

IDEALNE OTOCZENIE Z DOSTĘPEM DO MIEJSKIEJ INFRASTRUKTURY

Odległość od alei Sikorskiego i znajdujących się przy niej przystanków autobusowego i tramwajowego to zaledwie 350 metrów. Spacerem można się udać również do Galerii Warmińskiej, którą dzieli od osiedla 700 metrów. Z racji położenia między osiedlami Jaroty i Nagórki, w bezpośrednim pobliżu inwestycji znajdują się również sklepy, przychodnie, przedszkola i szkoły.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

MNÓSTWO ZIELENI WOKÓŁ

To na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to otaczająca Osiedle Ostoja zieleń. W sąsiedztwie inwestycji powstaje największy miejski park w Olsztynie ze sztucznym zbiornikiem wodnym. Największy obszarowo olsztyński park, ciągnący się u podnóża Nagórek (od ulicy Paukszty, aż do ulicy Barcza), przewiduje obowiązujący na tym terenie od 2017 roku miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Według zapisów planu, Osiedle Ostoja z dwóch stron ma sąsiadować bezpośrednio z parkiem.

Ponadto znaczna część, minimum 30%, niespełna 5-hektarowego osiedla, stanowić będzie powierzchnię biologicznie czynną, na której zaplanowaliśmy nowe nasadzenia drzew, a także krzewów. Zieleń rekreacyjna zajmie powierzchnię kilku tysięcy metrów kwadratowych – a plac zabaw, wraz ze strefą aktywności sportowej, zlokalizowany będzie na terenie biologicznie czynnym – podkreśla Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży PM DEVELOPMENT.

OSIEDLOWY SKLEPIK W ZASIĘGU RĘKI

Przy wjeździe na teren osiedla, w parterze pierwszego realizowanego budynku A, przewidzieliśmy niespełna 120 m2 powierzchni handlowej, mającej zapewnić mieszkańcom bliski dostęp do produktów pierwszej potrzeby, jaki zaoferować może osiedlowy sklep.

MIEJSCE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM

W terenie oprócz dróg i chodników, wykonamy też ścieżkę rowerową, która skomunikuje inwestycję z planowanym parkiem miejskim i nowym układem komunikacyjnym do alei Sikorskiego. Dodatkowym udogodnieniem będą miejsca na parkingach dla rowerów. Na teren osiedla dostaniesz się na różne sposoby, a dla Twojego spokoju, będzie ono zamknięte.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

W KAŻDYM BUDYNKU HALE GARAŻOWE I KOMÓRKI LOKATORSKIE

Dla wygody mieszkańców, w podziemiu budynków przewidziano komórki lokatorskie – stanowiące tak potrzebną, dodatkową przestrzeń użytkową. Do parkowania aut przeznaczone będą obszerne hale garażowe (skąd do mieszkania zawiezie Was cichobieżna winda). Na terenie osiedla ulokowane będą również ogólnodostępne miejsca postojowe – zarówno dla mieszkańców, jak i ich gości. Projektując osiedle myśleliśmy też oczywiście o osobach niepełnosprawnych, dla których wyłącznego użytku oddane zostaną bardzo szerokie miejsca parkingowe.

MIESZKANIA Z PANORAMICZNYM PRZESZKLENIEM

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Ostoja wyposażone będą w panoramiczne, 3-szybowe okna balkonowe w salonach o szerokości 230 cm, które pięknie rozjaśnią wnętrza.
Pozostałe pomieszczenia oświetlą duże, szerokie i wysokie na 150 cm okna – zapewniające optymalny dostęp światła dziennego, a umożliwiające jednocześnie umeblowanie pokoju – postawienie pod oknem komody, lub biurka, lub wykonanie stałej zabudowy w kuchni z oknem – zaznacza Piotr Kaczmarczyk z PM DEVELOPMENT. – A to nie koniec. Przestrzeń kubaturową każdego z lokali zdefiniują wysokie na 2,7 metra pomieszczenia. Wszystkie mieszkania wyposażyliśmy też w głębokie na 1,5 metra, samodzielne balkony.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

7 TYPÓW MIESZKAŃ DO WYBORU

W pierwszym budynku oznaczonym literą A, wybierać można spośród 7 typów mieszkań dostępnych na 6 piętrach: dwupokojowych (34 m², 38 m², 43 m²), trzypokojowych z aneksem (48 m², 51 m², 55 m²) oraz trzypokojowych z kuchnią (65 m²). W ofercie jest łącznie 96 lokali. Ich ceny zaczynają się już od 5490 zł/m2. Karty lokali w rzutach 2D i 3D wraz z dokładnymi cenami mieszkań można oglądać na stronie https://ostoja.olsztyn.pl/lista-mieszkan/

Budowa I etapu osiedla według przyjętego harmonogramu rozpocznie się maksymalnie do końca października 2020 roku. Przyszli lokatorzy budynku A klucze do swoich mieszkań odbiorą w lipcu 2022 r.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

RUSZYŁA PRZEDPSRZEDAŻ!

Od połowy sierpnia można już dokonywać rezerwacji mieszkań w budynku A. Zainteresowanych zapraszamy do biura sprzedaży Osiedla Ostoja mieszczącego się w siedzibie brokera nieruchomości i kredytów RYNEK-PIERWOTNY.NET przy alei Sikorskiego 19, lokal 117 (I piętro). Na miejscu do Waszej dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, a także pod numerami telefonów: 782 411 611 i 661 662 611. Pisać do nas można również na adres mailowy [email protected]

W naszym biurze pomożemy Ci także pozyskać kredyt mieszkaniowy. Nasz doradca Anna Celmer zbada Twoją zdolność kredytową, załatwi wszelkie formalności w banku oraz pomoże skompletować potrzebną dokumentację.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOKU

Wszystkie informacje dotyczące Osiedla Ostoja będziecie mogli śledzić na Facebooku. Zdjęcia, filmy oraz nowinki z placu budowy, znajdziecie na naszym fanpejdżu pod adresem www.facebook.com/OsiedleOstoja Zachęcamy do jego polubienia i obserwowania!

Tymczasem koniecznie zobaczcie film zapowiadający naszą inwestycję, na którym prezentujemy całe otoczenie przyszłego osiedla.

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM] Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM] Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM] Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM] Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM] Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: