fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza spod znaku Porsche

reklama

„Porsche & Palaces Tour 2020” to wyprawa 9 samochodów marki Porsche przez Warmię i Mazury z okazji 145 tych urodzin Ferdinanda Porsche oraz powstania Porsche Club Allenstein.

Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza

Wydarzenie rozpoczęło się w czwartek (03.09) na placu przy Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym UWM w Kortowie, o symbolicznej dla marki godzinie 9:11, która nawiązuje do modelu auta Porsche 911. Auta będzie można spotkać na drogach naszego regionu.

reklama

Podobna impreza odbyła się dwa lata temu, z okazji 70-lecia marki Porsche, z której to zdjęcia prezentujemy państwu poniżej.

Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza Sportowe auta na drogach Warmii i Mazur. Trwa ciekawa impreza

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: