fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Patrol policji zauważył ciało kobiety na balkonie. Okazało się, że to znana adwokat

Wiadomości Patrol policji zauważył ciało kobiety na balkonie. Okazało się, że to znana...

W środę (26.08) patrol policji zauważył ciało kobiety na balkonie mieszkania znajdującego się na parterze bloku mieszkalnego.

Poprosiliśmy o komentarz biuro prasowe KMP w Olsztynie: – Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Biskupcu podczas patrolu zauważyli ciało kobiety na balkonie jednego z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Wstępnie został wykluczony udział osób trzecich. Ze względu na charakter zdarzenia, nie udzielamy szczegółowych informacji w tej sprawie.

Z informacji jakie udało nam się uzyskać samotnie mieszkająca kobieta targnęła się na własne życie. Sprawa nie ma podtekstu kryminalnego – jak niektórzy sugerowali – a wyłącznie czysto prywatny.
Zmarła osoba była znana w olsztyńskim środowisku prawniczym. Pełniła funkcje Sędziego Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Olsztynie oraz wykładowcy aplikantów adwokackich. Miała kancelarię w Olsztynie oraz filię w Biskupcu.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: