fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zagłosuj na iluminację z Olsztyna

Wiadomości Zagłosuj na iluminację z Olsztyna

Podoba Wam się Park Centralny po zmroku? Jeśli tak, możecie swoimi głosami wesprzeć miasto w plebiscycie.

Konkurs „Świeć się z Energą” organizowany jest już siódmy raz. Najpierw wyłonione zostaną najlepsze miasta z każdego województwa, a później zmagania przeniosą się na poziom ogólnopolski.

W przypadku Olsztyna głosem można wesprzeć iluminację w Parku Centralnym. Planety, które są umiejscowione w niecce fontanny, zyskały mieniącą się feerią barw oprawę oraz świetlne orbity – chwalą parkową dekorację miejscy urzędnicy. – Daje to niezwykły efekt, o czym można się przekonać, odwiedzając park po zmroku.

Plebiscytowe głosowanie odbywa się trzytorowo. Można wysłać SMS, wówczas taki głos liczony jest razy 10, w przypadku wsparcia na Facebooku – razy dwa, natomiast jeden do jednego przeliczane są głosy z plebiscytowej witryny. Zabawa regionalna potrwa do 11 stycznia, natomiast cztery dni później zacznie się jej ogólnopolski etap, którego rezultaty poznamy 26 stycznia.

Nagrodą w plebiscycie jest tytuł świetlnej stolicy Polski i nagrody z przeznaczeniem na cele charytatywne. W tym roku łączna pula to 200 tys. zł.

Zdjęcia, informacje o głosowaniu i regulamin zabawy znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

  1. Ten park dupy nie urywa byłam tam i nic ciekawego tam nie ma a oświetlenie fontanny jest przeciętne ślicznie wygląda tylko na zdjęciu które jest zapewne podrasowane pozostała część parku jest ciemna mało latarń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: