fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zagłosuj na iluminację z Olsztyna

Podoba Wam się Park Centralny po zmroku? Jeśli tak, możecie swoimi głosami wesprzeć miasto w plebiscycie.

Konkurs „Świeć się z Energą” organizowany jest już siódmy raz. Najpierw wyłonione zostaną najlepsze miasta z każdego województwa, a później zmagania przeniosą się na poziom ogólnopolski.

W przypadku Olsztyna głosem można wesprzeć iluminację w Parku Centralnym. Planety, które są umiejscowione w niecce fontanny, zyskały mieniącą się feerią barw oprawę oraz świetlne orbity – chwalą parkową dekorację miejscy urzędnicy. – Daje to niezwykły efekt, o czym można się przekonać, odwiedzając park po zmroku.

Plebiscytowe głosowanie odbywa się trzytorowo. Można wysłać SMS, wówczas taki głos liczony jest razy 10, w przypadku wsparcia na Facebooku – razy dwa, natomiast jeden do jednego przeliczane są głosy z plebiscytowej witryny. Zabawa regionalna potrwa do 11 stycznia, natomiast cztery dni później zacznie się jej ogólnopolski etap, którego rezultaty poznamy 26 stycznia.

Nagrodą w plebiscycie jest tytuł świetlnej stolicy Polski i nagrody z przeznaczeniem na cele charytatywne. W tym roku łączna pula to 200 tys. zł.

Zdjęcia, informacje o głosowaniu i regulamin zabawy znajdziesz TUTAJ.

2 KOMENTARZE

  1. Ten park dupy nie urywa byłam tam i nic ciekawego tam nie ma a oświetlenie fontanny jest przeciętne ślicznie wygląda tylko na zdjęciu które jest zapewne podrasowane pozostała część parku jest ciemna mało latarń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...