fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrącenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą

Wiadomości Potrącenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą

Na ul. Dworcowej w Olsztynie, około godziny 18:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz osoby poruszającej się hulajnogą. 

Kierujący skodą był 28-letni mężczyzna, a hulajnoga 11-letni chłopiec, który został zabrany do szpitala na badania. policją wciąż wyjaśnia okoliczności zdarzenia, aby ustalić kto zawinił w tej sytuacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą Potracenie 11-latka na ul. Dworcowej. Przejeżdżał na pasach hulajnogą

Przeczytaj także:

9 KOMENTARZE

  1. Dziecko było w drodze do parku,co ma do rzeczy to że była godzina 18ta? I o ile mi wiadomo został potrącony na lewym pasie, tuż przy pasie zieleni,oczywiście pomijam to że na prawym pasie zatrzymał się autobus aby przepuścić pieszych. Jakiś komentarz jeszcze??

  2. Uważam, że nie powinno sie komentować zdarzenia jak nie było sie świadkiem. Może warto zastanowić się nad tym czy 11-letnie dziecko powinno jeździć hulajnogą po przejściu dla pieszych gdzie jest duży ruch. Podkreślam bez opieki osób dorosłych. Zatem rodzice wypada nauczyć dziecko jak ma się zachowywać na ulicy skoro decydujecie sie na pozostawienie dziecka bez opieki w miescie. Ja byłam świadkiem zdarzenia. Na duży plus oceniam postawę kierowcy, który podjął działania udzielając pomocy dziecku, które nagle wtargnęło na przejście dla pieszych. Ja nie widzę w tym przypadku winy kierowcy. Niestety za bezmyślność rodziców niewinna osoba może ponieść konsekwencje. Ta sytuacja powinna dać do myślenia rodzicom. Każdy kierowca mógł znaleźć na miejsu tego Pana.

  3. w ostatni weekend byłem w Ełku i tu szok, idioci na rowerach sru po pasach a samochody z piskiem hamują! Policja przejeżdża i nic. Czy w tym regionie są inne przepisy???

  4. Nagranie z kamery na przystanku nieopodal mogłoby znacznie ułatwić ustalenie przyczyn. Po 2 samochodach na poboczu można by przypuszczać, że jeden z kierowców zatrzymał się żeby przepuścić dziecko, a drugi na sąsiednim pasie niestety nie. Kierujący hulajnogą jest traktowany jak pieszy, więc niestety najprawdopodobniej kierowca będzie nie do wybronienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: