-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Szpital MSWiA wstrzymał przyjęcia na oddział onkologiczny

WiadomościSzpital MSWiA wstrzymał przyjęcia na oddział onkologiczny

Szpital MSWiA w Olsztynie wstrzymał czasowo przyjęcia pacjentów na oddział kliniczny Onkologii i Immunoonkologii z Ośrodkiem Dziennym Terapii Onkologicznej. Wiąże się to z potwierdzeniem COVID-19 u pacjentki, która przebywała na tym oddziale.

reklama

We wtorkowym komunikacie podano, że dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zadecydowała o czasowym wstrzymaniu przyjęć pacjentów do Ośrodka Dziennego i na oddział kliniczny Onkologii i Immunoonkologii.

„Ma to związek z powzięciem informacji o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 w rodzinie pacjentki przebywającej w ubiegłym tygodniu w oddziale klinicznym Onkologii i Immunoonkologii. Po zgłoszeniu sanepid wykonał pacjentce test wymazowy, który dał wynik potwierdzający zakażenie” – poinformowała placówka.

reklama

Rzecznik prasowy szpitala MSWiA dr Tomasz Kos podkreślił w rozmowie, że obecnie na oddziale nie ma nikogo z wynikiem pozytywnym.

Dodał, że w trosce o bezpieczeństwo trwają badania kontrolne pacjentów i personelu medycznego w kierunku koronawirusa.

reklama

Dyrekcja olsztyńskiej polikliniki poinformowała również, że poradnie onkologiczne, pozostałe oddziały szpitala i kliniczny szpitalny oddział ratunkowy funkcjonują normalnie.

We wtorek zakażenie koronawirusem potwierdzono u 21 osób z woj. warmińsko-mazurskiego. Dotychczas w regionie – jak wynika z danych służb wojewody – zanotowano w sumie 760 zakażeń; 7 z tych osób zmarło, a 345 wyzdrowiało.

reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Snojim
28 sierpnia 2020 17:29

Yibhhjik

Nie znanya ale wiedzący o tobie wszystko
28 sierpnia 2020 17:19

Morderca z onkologii Mswia który przeprowadzał operację dni.10.08.2020r podrobił wypisy zmarłego osób, jeszcze trochę już nie długo a staniesz przed wymiarem sprawiedliwości za Ś.P.Pana Rafała S. Sami wydaliście z popłochu na siebie wyrok wydając rodzinie dwa inne wypisy na każdym napisaliście inna przyczynę a gdyby nie wy ten 31letmi chłopak by żył.Wszystko jest już u adwokat. Lekarz z MAWIA OLSZTYN JEST ZNANY Z MAWIA GDANSK Gdzie też z jego rąk zmarła Ś.P.Pani Przybylska,pewnie też zatuszowali sprawę w szpitalu co???rodzina Pani Przybylskiej też założyła mu sprawę,więc jakim cudem został dopuszczony do szpitala na oddział onkologii w Olsztynie MSWiA,gdzie 10.08.2020r.doprowadził do usunięcia… Czytaj więcej »

Popularne