fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Kortowskie biznesy zagrożone przez koronawirusa?

reklama
Wyślij przez
0

Pandemia koronawirusa to katastrofa dla przedsiębiorców w całym kraju. Nie inaczej jest w kwestii osób, prowadzących własne działalności na terenie Kortowa, gdzie przez koronawirusa, w październiku nie pojawią się studenci.

Rok akademicki 2020/2021 rozpocznie się na większości kierunków zdalnie. Pisaliśmy o tym tutaj: Jest decyzja UWM-u w sprawie powrotu na uczelnie.

„To był dla nas cios. Już poprzednie miesiące dały nam w kość. Mam nadzieję, że studenci wrócą jak najszybciej” – powiedział dla Radia Olsztyn Daniel Mańkowski, właściciel jednej z firm na Kortowie.

reklama

Wynajem mieszkań, lokali, branża gastronomiczna czy rozrywkowa, przed nimi ciężkie czasy na olsztyńskim Kortowie. Brak studentów to brak klientów, a na ten moment nie można przewidzieć jak szybko uczniowie wrócą do Kortowa na stałe.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze