fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Turyści nas pozarażali – skutki przemieszczania się w dobie pandemii

Koronawirus Turyści nas pozarażali - skutki przemieszczania się w dobie pandemii

Grupy turystów z Warszawy, które w okresie wakacyjnym napływają na Mazury, nie zważają na okoliczności trwającej epidemii i zagrożenia. Rozpoczęli oni serię zakażeń.

Chodzi o Ełk i Szczytno. Warszawscy turyści, którzy przybyli do naszego regionu w celach rekreacyjnych, pozarażali lokalnych mieszkańców. Dwa przypadki w Szczytnie i jeden w Ełku.

W Elblągu natomiast doszło do odwrotnej sytuacji, gdzie to mieszkańcy tego miasta, wrócili z wakacji nad Mierzeją Wiślaną… z koronawirusem.

Poza weselami i zakażeniami w zakładach produkcyjnych, to właśnie zakażenia związanie z przemieszczaniem się, są najczęstszymi powodami zachorowań.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: