fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Droga nr 58 odblokowana po wypadku ciężarówki

Wiadomości Droga nr 58 odblokowana po wypadku ciężarówki

Przejezdna jest już droga krajowa nr 58 w Janowie, gdzie w środę rano przewróciła się ciężarówka wioząca przęsło mostu – podała GDDKiA. W wypadku ranny został kierowca.

Jak poinformowała sierż. Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji, na zakręcie w miejscowości Janowo z nieustalonych przyczyn ciężarówka przewróciła się na prawy bok i uderzyła w stojący blisko jezdni budynek gospodarczy, w którym nikogo nie było.

Kierowcę, który był zakleszczony w zgniecionej kabinie, uwolnili strażacy. Mężczyznę z obrażeniami nogi przewieziono do szpitala. Jak podała policja, 31-letni mieszkaniec Mławy był trzeźwy.

Pojazd jechał w kolumnie pięciu ciężarówek przewożących betonowe przęsła mostu. Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

Po wypadku trasa była całkowicie zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Potem dk nr 58 ponownie całkowicie zamknięto na czas podniesienia przewróconej ciężarówki przez specjalistyczne dźwigi.

Jak podała olsztyńska GDDKiA, utrudnienia w ruchu zakończyły się po około 17 godzinach od wypadku.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: