18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

35-latek z Działdowa z zarzutem za gwałt na dwuletniej córce

Działdowo35-latek z Działdowa z zarzutem za gwałt na dwuletniej córce

Dwuletnia dziewczynka trafiła do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego z obrażeniami wskazującymi na gwałt. Przeszła już operację, a 35-letni ojciec dziewczynki został aresztowany na trzy miesiące.

reklama

29 lipca pogotowie poinformowało policję, że trafiło do nich dziecko z obrażeniami wskazującymi na gwałt.

– Policja zatrzymała i przesłuchała 35-letniego ojca dziewczynki. Przedstawiliśmy mu dwa zarzuty: znęcania się nad rodziną i zgwałcenia córki – wyjaśnia Daniel Bruski z KWP w Olsztynie.

reklama
Mężczyzna, jak się okazało, był już karany przez wymiar sprawiedliwości za kradzież i odbywał karę rocznego pozbawienia wolności. Rodzina miała już założoną tzw. niebieską kartę, informującą o tym, że dochodziło do przemocy w rodzinie. Kierownictwo szpitala nie chce komentować sprawy, a policja czeka na wynik leczenia dziecka.
Ojcu, za gwałt na dwulatce, grozi 15 lat więzienia.
rak

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

14 KOMENTARZY

14 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
MONIKA
19 sierpnia 2014 13:40

Jestem matką trzyletniej dziewczynki. Patrząc na nią cały czas wydaje mi się moją malutką dzidzią i tak bedzie zawsze postrzegane każde dziecko przez matkę. Doskonale pamiętam moją córeczkę sprzed roku – jak miała dwa lata: małe nózki ledwo biegające, małe rączki starające się objąc piłke plażową , pierwsze małe – wielkie odkrycia.Gdy usłyszałam wiadomość o gwałcie tej malutkiej – nie mogłam w nocy zasnąc.Zastanawiałm się jakim potworem trzeba być zeby wyjącćz łóżeczka,śpiąca,małą córeczkę i ją zglalcić.Brak słow…. Jestem za wprowadzeniem w naszym kraju Kastracji Chemicznej dla pedofili.Takie sprawy nie moga pozostac bez odzewu, nasze Państwo musi coś z tym zrobić.… Czytaj więcej »

Katarzyna
10 sierpnia 2014 23:38

Przybiłabym go gwoździami do ściany a ch..a obcinała tępą brzytwą przez miesiąc. Podałabym kroplówkę, żeby za szybko nie zdechło ścierwo. Co jakiś czas gruby kołek do d..y, który łamałby miednicę od środka. Ile dostałabym lat za taki czyn?

Polecane